אתה רק עגלה אוטומטית הרחק מהתעשרות

- Aug 28, 2020-

כיום, יותר ויותר יזמים משפחתיים יבחרו בעגלת אוטומטיות רב-פונקציונלית כדי לפתוח את עסקיהם. השימוש בעגלה אוטומטית כחנות הפך לבחירה של אנשים רבים יותר, והחלפת החנות בעגלת חטיפים רב תפקודית יכולה לחסוך את שכר הדירה בחנויות ועלויות העסקת עובדים. ממתין להוצאות שונות להוצאות ועלות התשומה נמוכה, כך שההכנסה בפועל והרווח בפועל הופכות גבוהות יותר. אז מה היתרונות של העגלה האוטומטית?

גוף העגלה האוטומטית הרב-קינטית מאמץ עיצוב שימור חום מפלטת פלדה שכבתית כפולה, בעל אפקט משמעותי לשימור חום וחוסך יותר באנרגיה; הדלק עשוי מפחם המיוצר במכונה, מה שהופך את הבשר לטעים יותר; גוף העגלה הממכר יכול להיות נייד או קבוע. הוא פועל בחופשיות, נוח יותר, התמונות יפות, המחיר לא גבוה, קל ללמוד וקל ללמוד, מתכוני גורמה בחינם לטווח ארוך.

לוח העגלות האוטומטיות הרב-תכליתי עשוי נירוסטה, קל לניקוי וידידותי יותר לסביבה; בשר ושמן מופרדים מאש פחם, ללא אדי שמן, ללא אפר זבוב ובריאים יותר; המבנה הפנימי מתוכנן לפי העיקרון של צריכת אוויר משנית, ושריפת הגז משגשגת ויעילה יותר.

שלב פונקציות ברביקיו, טיגון, הלבנה וטפניאקי באחת, וניתן לשלב אותן בכל שילוב. שלוש פונקציות: טיגון עמוק, חם-שאבו, טפניאקי; ארבע פונקציות: ברביקיו, טיגון עמוק, שאבו חם וטפניאקי. ניתן להתאים גז, פחם, גז ופחם בהתאם לצרכים השונים של הלקוחות.

vending cart