על מה יש לשים לב בעת התקנת מזגן למשאית המזון הממכר?

- Apr 24, 2020-

מה עלי לשים לב בעת התקנת מזגן למשאית המזון הממכר? משאיות מזון אוטומטיות הן כלי קייטרינג פופולרי מאוד בימינו. בחודשי הקיץ החמים יותקנו מזגנים במשאית מזון אוטומטית. אז למה כדאי לשים לב בעת התקנת מזגנים במשאית מזון אוטומטית?

0010010 nbsp; 0010010 nbsp; ראשית, המזגן המותקן עם משאית מזון אוטומטית דורש יכולת קירור גדולה וקירור מהיר.

0010010 nbsp; 0010010 nbsp; שנית, בדרך כלל משתמשים בקירור דחיסת האדים, המדחס מונע על ידי המנוע, ויכולת הקירור משתנה במהירויות ועומסים שונים. משאית מזון אוטומטית מתרוקנת או מאיטה, כושר הקירור קטן מאוד ואז נדרשת רק קיבולת קירור גדולה, מה שמביא לביקוש. נהפוך הוא, במהירויות רגילות או גבוהות, המהירויות הגבוהות, יכולת הקירור והביקוש מצטמצמים יחסית ויוצרים מצב של היצע יתר. ברור שבחירת הציוד והבקרה הם סבירים. בחירת הציוד גדולה מכדי לענות על הביקוש במצב סרק ואיטי, אך עלות הציוד, מיקום ההתקנה ושיעור ניצול האנרגיה גרועים; אם הבחירה קטנה, היא לא יכולה לעמוד בדרישות.

0010010 nbsp; 0010010 nbsp; שלישית, מזגן משאית המזון המשמשת אוטומטית עומד בפני תנודות וזעזועים קשים ותכופים. זה דורש שחלקי המזגן של משאית המזון האוטומטית צריכים להיות בעלי חוזק ועמידות בפני זעזועים מספיקים. מערכת קירור מיזוג האוויר של משאית המזון אוטומטית מועדת מאוד לדליפת קירור, ולכן החיבור באזורים שונים צריך להיות יציב, בדקו את כמות הקירור במערכת.

vending food truck