איזה ציוד אופציונלי זמין עבור טריילר האוכל ההמבורגר

- Jan 08, 2020-

עכשיו קרוואן האוכל ההמבורגר מלא בימינו וזה מאוד נוח לשימוש. אז מהם ההיבטים? קרוואן האוכל של ההמבורגר הוא בחירה טובה עבור חברים המתחילים עסק, אבל כמה אתה יודע על הציוד הפנימי של קרוואן האוכל ההמבורגר?

food truck equipment

הציוד האופציונלי של קרוואן המזון כולל בעיקר את הדברים הבאים. ראשית, מנורות פלורסנט, כיורים ומאווררים מובנים. שנית, גריל, מטגן, מבשל אודן ובשל אטריות. בנוסף, ארונות מטבח נירוסטה, מדפים, ארונות אחסון מזון, ארונות לשימור חום, מיכלי מים, פתיחת דלת חד צדדית, מקפיא לפתיחת דלתות, גנרטורים, ממירי מתח גבוה.


בנוסף, קרוואן המזון יכול להיות מצויד גם במכונת מיצים, מכונה רפש, ארון אידוי, מכונת נקניק, מכונת איטום כוס, מכונת פופקורן, מכונת מרשמלו וכו '; סיבה חשובה מאוד לכך שמכונית האוכל הפופולארית כל כך היא נזילותה חזקה, אינה דורשת עלויות מסוימות, כמו חזיתות, וחוסכת מאוד עלויות.


בנוסף, לקרוואן המזון יש יותר פונקציות, לא רק אידוי, משקאות, גלידות וכו ', יכולים לענות על צרכי הלקוח. אז זה טוב מאוד. יתרה מזאת, את עיצוב קרוואן המזון ניתן לעצב באופן חופשי, ובני הזוג יכולים לפעול יחד. מחיר קרוואן מזון אינו יקר, מה שיכול לחסוך השקעות רבות בפתיחת חנות.

אם אתם מעוניינים בקרוואן מזון צרו קשר לתהילה!


דוא"ל: sue@gloryfoodtruck.com

Whatsapp / Mob: 86-15093205134
סקייפ: mahuan1992