מהם היתרונות של משאית מזון ניידת שיכולה למשוך יזמים רבים

- Jan 06, 2020-

עבור יזמים רבים, שימוש בציוד עבודה טוב יכול לעשות יותר עם פחות. משאית מזון חטיפים ניידת היא ציוד מסוג זה, אז מה היתרונות של משאית אוכל חטיפים ניידת שיכולה למשוך יזמים רבים? בואו נסתכל על מספר יתרונות ליבה של משאית המזון של גלורי ליצירת מוצרים מוצקים ללקוחות!


1. מראה יפה וביצוע משובח. החלק הקדמי והאחורי של גוף המשאית הניידת של המזון הנייד הם צדי זכוכית איכותיים, והחלק העליון הוא לוח פלדה צבעוני מבודד בשכבה כפולה, שהוא עמיד וכל פרט בגוף נגד קורוזיה מוברש ומגולף בקפידה על ידי העובדים. .


2. כוח מקצועי חזק; צנרת אלומיניום מעובה משמשת לצינורות התנור במשאית המזון הניידת. אורך חיים של עשרות שנים. זה בטוח יותר ואמין יותר לשימוש.


3. מערכת ניהול ייצור מדעי; 2.5 לוחות סיבולת עבים משמשים לצד והחלונות, העמידים וזמינים בצבעים חומים ושקופים. זה יכול לענות על צרכי הלקוחות עבור קבוצות קטנות, זנים מרובים, התאמה אישית של מוצר מהיר ומדויק.


4. מערכת שירות מושלמת; מכונית החטיפים הניידת מאמצת סוללת Tianneng או Chaowei, אחריות בפריסה ארצית, מבלי לדאוג לבעיות לאחר המכירה, תוכלו למכור לאחר המכירה באופן מקומי. שירות אחד לאחד, המספק ללקוחות פתרונות אפליקציות למנועי ציוד בחינם לפני המכירה.


בנוסף, עגלת החטיפים הניידים של גלורי מכילה שפע של יישומי תיקים. ישנם עשרות חטיפים, תה חלב, שתייה קרה ותכונות מזון מהיר לבחירה, והם חופשיים לשלב. כל מתקני התמיכה הנדרשים במשאית האוכל החטיף הנייד זמינים בקלות. מדובר במשאית אוכל מותאמת אישית מסוגננת, מהירה, גמישה, נוחה והיגיינית.

food trailer  (5)