קדימונים למזון פסטיבל הרכישה בספטמבר החל מ -1,000 דולר

- Aug 29, 2020-

נגררי אוכל פופולריים במערב ארצות הברית מזה שנים רבות, ומסעדות טייוואניות רבות עשו גם את שמם. בערים הגדולות במזרח ארצות הברית כמו ניו יורק יש כבר זמן רב מעדנים ניידים כאלה, וגם וושינגטון, המלאה בסוכנויות ממשלתיות פדרליות, תוארה כמגמה בשנים האחרונות, במיוחד ארוחת הצהריים. כַּלְכָּלִי. מכונית האוכל הניידת היא מראה מיוחד של תרבות האוכל האמריקאית. בערים גדולות רבות במזרח ארצות הברית יש גם גל של נגררי מזון בשנים האחרונות. וושינגטון היא אחת מהן. האוכל האסייתי הפך בהדרגה לגיבור מזון מסוג זה.

נגררי אוכל פופולריים במערב ארצות הברית מזה שנים רבות, ומסעדות טייוואניות רבות עשו גם את שמם. בערים הגדולות במזרח ארצות הברית כמו ניו יורק יש כבר זמן רב מעדנים ניידים כאלה, וגם וושינגטון, המלאה בסוכנויות ממשלתיות פדרליות, תוארה כמגמה בשנים האחרונות, במיוחד ארוחת הצהריים. כַּלְכָּלִי.

קחו לדוגמא את פארק פרגוט במרכז וושינגטון. בין השעות 11: 00-14: 00 ובמיקום שצוין, כל מיני משאיות מזון יחנו בצד הדרך. בנוסף לאיכות זולה, טובה ובחירה יותר, וחשוב מכך, השארת שטח המשרד בזמן ארוחת הצהריים היא סיבה חשובה מדוע עובדי המשרד בוושינגטון בוחרים במשאיות מזון. במיוחד בזמן ארוחת הצהריים בקיץ, הפארק עמוס לעיתים קרובות בכל מיני גברים, נשים וילדים המחזיקים משאיות אוכל. משאיות אוכל אמריקאיות לא מוכרות רק המבורגרים או נקניקיות. כמו גיבור הסרט" Food Truck" של חמישה כוכבים; הם מוכרים כריכים קובניים, כולל בנטו יפני, אוכל קוריאני וכריכי בגט וייטנאמיים. משאיות אוכל מלאות בתרבויות אוכל שונות מתאספות. בפארק פרגוט, קדימני האוכל לא רק מוסיפים גיוון לנוף האורבני, אלא גם מראים את המגוון של כור ההיתוך האמריקאי באוכל. ככל שהכלכלה מתאוששת, יותר ויותר אנשים צריכים להתמיד לצאת לעשות עסקים מול המגיפה והנגיף על מנת להתפרנס. לעזור לאנשים האלה.

חברת Glory Food Truck השיקה חודש הנחה. כל עוד אתה קונה את משאית המזון שלנו בספטמבר, תקבל הנחה של 10-15%.

Food trailers