מכונת אוזון לחיטוי ביתי

- May 06, 2020-

ב- 2020, עקב וירוס הנגיף החדש, עלינו לשים לב יותר להיגיינה אישית ולחיטוי ולחיטוי מהרגיל.

על פי המצב המגיפה הנוכחי, חברתנו וחברת ציוד החיטוי בונים במשותף מכונת אוזון לשימוש בבתי מלון, בתי ספר, מכוניות, מסעדות ובתי אב


למחוללי אוזון פונקציות רבות, כמו חיטוי, הלבנה וכו '. אפקט החיטוי ידוע. לגז האוזון המופק על ידי מחולל האוזון יש קטליזת חמצון חזקה והשפעות אחרות. אם יש הרבה וירוסים וחיידקים באוויר, בגז האוזון יש מגוון של רדיקלים חופשיים, ניתוק חלבון ו denaturation בפעולה של רדיקלים חופשיים, כך שהפעילות של חומצות גרעין ואנזימים מופחתת, כדי להשיג את ההשפעה של חיטוי ועיקור. עיקור אוזון הוא אוניברסלי וניתן להתאים אותו להרוג כל מיני יינג וירוסים עדינים. גזים רעילים ומזיקים כמו אוזון ופורמלדהיד יעברו תגובות מורכבות כמו השפלה וחמצון, ותוצרי הלוואי של התגובה אינם רעילים ואינם מזיקים, ולכן ניתן להימנע מזיהום משני.


מחולל האוזון משפיע גם על טיהור האוויר. בתהליך יצירת אוזון הוא מייצר גם 0010010 quot; יונים שליליים. היונים השליליים משפיעים על איסוף אבק כדי להפוך את האוויר לרענן יותר ולגרום לאנשים להרגיש בנוח יותר.

אוזון יכול גם להסיר ביעילות אבק, לבזות גז פסולת אורגנית ולהסיר ריחות. הפונקציה של מחולל אוזון לטיפול בשפכים יכולה לפרק ביעילות מזהמי מתכות כבדות במים.