טריילר מזון חטיף נייד רב תפקודי גוף תחזוקה ותחזוקה שוטפים

- May 19, 2020-

מכיוון שהקרוואן של אוכל החטיפים הניידים הרב-פונקציונלי הוא קטן ורווחי, חברים רבים בוחרים להתחיל ממכונית האוכל הניידת הרב-פונקציונלית. זה נוח וגמיש ללכת לכל מקום שיש בו זרם גדול של אנשים. זו בחירה טובה מאוד למי שזה עתה הקים עסק. אך כאשר אנו משתמשים בו לפרק זמן, אנו צריכים לתחזק אותו.


1. חידוש גוף קרוואן אוכל נייד


שיפוץ גוף המכונית כולל בעיקר: אבחון וטיפול בשריטות עמוקות, תיקון הפגוש הרב-חומרי, תיקון רכזת הגלגל (הכיסוי) וכו ', חידוש חומרי העור והסיבים הכימיים וכן צבע המנוע.


2. תחזוקת גוף קרוואן אוכל נייד


תחזוקת גוף קרוואן ניידת לנשנוש ניידת היא תחזוקת גוף מכונית, הידועה גם כיפי רכב ניידים. המטרה העיקרית היא להיפטר מסימני חמצון וקורוזיה שונים בתוך המכונית ומחוצה לה, להגן עליה, ולהפוך את קרוואן המזון החטיפים הנייד שלנו ליפה ככל האפשר. תחזוקת גוף המכונית כוללת בעיקר: צבע, תחזוקת שמיכות, פגושים, חצאיות, לוחות מכשירים, אלקטרוליטי, תחזוקת עור ופלסטיק, צמיגים וגלגלים, תחזוקת השמשה הקדמית, שלדה, תחזוקת מראה מנוע וכו '.


3. תחזוקת ביניים קרוואן ניידת רב תפקודית


אם אנו אומרים שתחזוקת גוף ניידת של חטיפי אוכל ניידים היא לשמור על הרכב צעיר לנצח, הרי שמטרת התחזוקה בתוך הרכב היא לאפשר לרכב לנסוע מאות אלפי קילומטרים ללא שיפוץ כדי להאריך את חייו ולהבטיח שהחטיף הנייד שלנו קרוואן מזון נמצא במצב הטכני הטוב ביותר. התחזוקה ברכב כוללת בעיקר: תחזוקת מערכת השימון, מערכת המנוע, מערכת הקירור, ומערכת הבלימה וכו ', המכונה בדרך כלל החלפת שלושת המסננים.