אוכל נייד בכפר החדש? גילוי נהדר של טריילר האוכל לדונט!

- Jun 23, 2020-

מונע על ידי אוכלים, אין אוכל הכי טוב, רק טוב יותר!

לרגל האביב והקיץ, אור השמש עולה על גדותיו! אוכלים יכולים להשתחרר במזג האוויר החם ליהנות מהאוכל! בנוסף למסעדות ובתי קפה מקורים, עגלות אוכל ניידות חיצוניות שונות בניו זילנד הן גם אחת מהנופים היפים ביותר. גלידות פרי טרי בעבודת יד, דגים וצ'יפס טריים אפויים, ארוחת לובסטר, קרפים צרפתיים, בוריטוס, חטיפים בסצ'ואן .... כל מיני טריקים עומדים בציפיות האינסופיות של אוכלים!


בניו זילנד, כאחד מאנשי המזון החיצוני האהוב בעולם, יש כל כך מעט משאיות מזון ניידות, מאינספור משאיות המזון הניידות באוקלנד וכלה בבחירות המעניינות של עיירות קטנות ולא ידועות, או קישוטים, או ייצור מזון. כולם שואפים להיות בעלי מאפיינים משלהם, והיום נצא למסע גילוי מכוניות אוכל נייד מהנה עם גלורי!

תוויות אי אורגני-צפון


בקיץ שטוף השמש של חצי הכדור הדרומי, איך אתה יודע פחות על טעמי הגלידה בעבודת יד, דובדבן, אוכמניות, קיווי או פיג'יאן? בעונת יבולי הפירות השונים מכונית האוכל הגלידה בעבודת יד מגישה גם את טעמי העונה במהדורה מוגבלת. כל הגלידות העשויות מפירות טריים משמשות להכנת כל ביס מלא בפירות טריים.

donut food trailer

הבוריטואים ללא דופי


מזל טאקו-אוקלנד

אוכלי ניו זילנד שאוהבים בוריטוס מבורכים. אתה יכול לאכול את הבוריטואים האותנטיים והמושלמים ביותר בלי לנסוע לחו"ל. כנסו למזל הטאקו.

dount food trailer