משאית אוכל טאקו מקסיקנית

- Jun 18, 2020-

כחטיף מקסיקני מסורתי, טאקו, שהיה רשום פעם אחת, כבש את השוק במהירות עם טעמו האותנטי וזכה לטובת הצרכנים. כיצד לפרוץ את מחסום המרחק בין חנויות לצרכנים הפך לנקודת מפתח להמשך פיתוח ושדרוג של טאקו המקסיקני המוגבל.

טאקו, מאכל לאומי מקסיקני, באמת ניתן להיתקל בו בכל פינה, מהסמטה המרוחקת ביותר ועד למלון הכי יוקרתי. עם זאת, מכיוון שאתה רוצה לאכול ארוחה מקסיקנית" אלגנטית" כמובן, אתה יכול' לא לאכול את דוכני האוכל שנפתחו על ידי הדוד בצד הדרך. אם תרצו לאכול, כדאי לאכול גם את הטאקו האלגנטי הזה המעוגן ברשת. טאקו הוא למעשה טורטיה עם כל בשר או ירק שתרצו לאכול. אני חושב שאתה רוצה עוף טאקו, זה' הכל עשוי מזה.

יש גם סוג שנקרא טאקו דוראדו, שהופך את טאקו לחמניות קטנות. לאחר המטוגן הוא מוגש עם גבינה, רצועות חסה, עגבניות, וכמובן, רוטב חם.

Mexican Taco Food Truck

על מנת לפתור את בעיית המרחק ולאפשר ללקוחות לאכול טאקו כשהם יוצאים, פיתחנו מכונית אוכל חדשה של טאקו ללקוח המקסיקני הראשי. החלק החיצוני משתמש בטאקו כמרכיב העיקרי. המכונית המרובעת בגודל 3 מטרים מתאימה ל 2--3 אנשים לעבודה בפנים, והעיצוב הייחודי של חלונות המכירה האולטרה-משניים משני הצדדים מושך לקוחות. לפני שבעל משאית המזון המהיר רוכש את התנור וגריל הברביקיו, עליו לתכנן בערך את החלל במשאית קטנה זו. כיום אמצעי הבטיחות ברכב ובמטבח בוגרים מאוד. הלקוח צריך רק לומר לנו מה הוא חושב, והמעצב שלנו יעשה במהירות את התבנית העיצובית.

Mexican Taco Food Truck

אם אתם מעוניינים במשאית המזון הטאקו המקסיקנית שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו

דרך יצירת קשר:

אימייל:sue@gloryfoodtruck.com
Whatsapp: 86-15093205134