כיצד לתחזק את עגלת החטיפים אם היא לא משמשת במשך זמן רב?

- Sep 18, 2020-

עגלות חטיפים הופכות יותר ויותר פופולריות בחיינו והופכות לבחירה הראשונה עבור אנשים רבים לפתוח עסקים משלהם. אך אם הוא אינו משמש במשך זמן רב, נדרשת תחזוקה. כלי רכב שחנו במשך זמן רב ידרדרו בהדרגה את התנאים הטכניים של הרכבות ומנגנונים שונים בשל שחיקה אטמוספרית, וכתוצאה מכך אובדן הביצועים הטכניים המקוריים.

ראשית, למנוע הזדקנות והידרדרות של מוצרי גומי. מוצרי גומי, כגון צמיגים, חגורות שידור וכיסויי אבק, חווים לעתים קרובות הזדקנות, נפיחות או עיוות, וכתוצאה מכך ביצועים גרועים חיי שירות קצרים יותר.


שנית, למנוע את הטחב של כותנה ומוצרי פשתן ושטיחים, אשר יכול בקלות לספוג לחות. במיוחד באזורים לחים ובעונות גשום, הוא רגיש יותר לרטיבות וטחב. לכן, בעלי חטיפים צריכים לבדוק את מוצרי הכותנה והמצעים על המכונית לעתים קרובות, ולאוויר אותם בזמן כדי לשמור אותם יבשים.


שלישית, למנוע חלודה מתכתית. חלודה נגרמת בעיקר על ידי הפעולה המשולבת של לחות, חמצן וחומרים מאכל באוויר. לכן, עבור משאיות חטיפים חשמליות שנעצרו במשך זמן רב, יש לשמור על משטח המתכת נקי. המוסך שבו כלי רכב חונים תמיד צריך להיות מאוורר כדי לשמור על הלחות היחסית של האוויר מתחת 70%. יש להסיר את האבק, הלכלוך והלחות על המכונית בזמן.