מה הפוטנציאל של משאית המזון הניידת לחטיפים?

- Nov 06, 2020-

לתעשיית משאיות המזון הניידות חטיפים יש פוטנציאל גדול. בטווח הארוך, עם התרחבות הפתיחה והצמיחה הכלכלית המתמשכת, היציבה והמהירה, הכנסות התושבים העירוניים והכפריים יגדלו ורמת חייהם תמשיך להשתפר. ענף הקייטרינג מתפתח במהירות רבה. בשנים האחרונות, קצב הצמיחה של ענף הקייטרינג גבוה מזה של ענפים אחרים. משאית מזון ניידת חטיפים עולה על 40%. ניתן לומר שתעשיית הקייטרינג מכניסה תקופה של התפתחות גדולה, ופוטנציאל השוק עצום. הסיכוי לתפוס עוגות וחטיפים הוא רחב מאוד. לאכול, ללבוש, לחיות, לאכול קודם. כל עוד יש אנשים, אתה לא יכול להסתדר בלי קייטרינג, במיוחד תעשיית המזון המהיר. ענף המזון המהיר הוא אחד הענפים הצומחים ביותר. תעשיית המזון המהיר היא כעת פרויקט השקעות אישי תחרותי.


בשל הפונקציה של משאית המזון הניידת לחטיפים, יש צורך להבטיח את יציבותם של מכשירי המטבח השונים ברכב בעיצוב מכונית החטיפים. אז באיזה עיצוב משתמשים כדי להשיג את היציבות של משאית המזון הניידת לחטיפים? אילו אמצעים ננקטו כדי להפוך אותו ליציב יותר? הבה נבחן את הבעיה הזו.


על מנת לשמור על יציבות, בדרך כלל מהירות הרכבים החשמליים למשלוח אוכל חטיפים רב תכליתי אינה מהירה מדי. יחד עם זאת, מכיוון שמשאית המזון הניידת לנשנש גרירה גבוהה בהרבה מזו של מכוניות רגילות, גם הדרישות ליציבות גבוהות יותר. גובה משאית המזון הניידת לחטיפים הוא 2.2 מטר. אם המהירות מהירה מדי, היא עלולה לגרום לבליטות בעת התהפכות.


דרך יצירת קשר:

אימייל:sue@gloryfoodtruck.com

Whatsapp / Mob: 86-15093205134
סקייפ: mahuan1992