עגלת טאקו

עגלת הטאקו המיועדת למכירת מיצי פירות וירקות טריים שהוכנו במקום, באמצעות מכבש מיץ ידני וכן ניתן למכור חטיפים שונים.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

גלורי יש היסטוריה של עשר שנים, לייצר משאיות מזון שונות, קיוסקים, עגלות נקניקיות, עגלות גלידה וכן הלאה. יכול להתאים אישית גדלים שונים, צבעים והופעות של מכוניות אוכל עבור לקוחות. אנא צרו איתנו קשר!

הצגת עגלת טאקו:

בארצות הברית, יש תרבות מזון מיוחדת שיש לנסות, כל כך, עגלת טאקו. בדרמות אמריקאיות שונות, עגלת טאקו יש שיעור גבוה של מראה. הם בצורות שונות ומלאים סיורי אוכל. הליכה ברחובות העיר ניתן לומר להיות "דוכנים בצד הדרך" של ארצות הברית.

האוכל בעגלת הטאקו הוא ייחודי. בהשוואה למסעדה האורתודוקסית, עגלת הטאקו מוכרת בדרך כלל רק כמה סוגים של אוכל, אבל היא מאוד ייחודית. בין אם זה בוקר, אחר הצהריים, או אפילו מאוחר בלילה, אנשים רבים עומדים בתור כדי ליהנות ממזון מהיר, טרי ומהביל או גלידה. אולי לא תוכל להתעדכן בטעם של שיקגו השנה מסיבות שונות, אבל זה לא משנה, כל עוד תבחר את משאית המזון הנכונה, תחגוג את הטעם של שיקגו בכל יום.

פרמטר בסיסי של עגלת טאקו:

דגם : עגלת טאקו GL-FR220D

ממד : 7.2* 5.25 * 7.55ft (L220 * W160 * H230cm)

משקל נטו/משקל ברוטו : 450 ק"ג/ 550 ק"ג

צבע : אדום, לבן, שחור, ירוק, כחול וכו'.


ציוד פנימי: מותאם אישית לצרכים שלך


לוגו : מותאם אישית מתוך הצרכים שלך

עגלת טאקו תמונה מפורטת:

Taco Cart

טאקו הוא למעשה פנקייק קטן עשוי תירס, אשר נפוץ במקסיקו כמו לחמניות אורז בסין. כמזון כל יכול של העם המקסיקני, טאקו יכול לגלגל כמעט כל דבר. יש כל כך הרבה זנים. לא פלא שהסרט התיעודי אומר, "אני מציע שתעמוד ותאכל טאקו, כי אתה יכול לאכול את הטאקו השני".

טאקו יכול לגלגל הכל...

דרך אגב... למעשה, אורז יכול גם להיות מגולגל בפנקייק וזה הופך טאקו אורז! השילוב של מזון בסיסי ומזון בסיסי גורם לי לרצות להתקשר לקרובי המשפחה שלי הרחק באטריות ולחם מטוגנים ביפן.

taco

עגלת טאקו דרך ליצירת קשר:

דואר אלקטרוני:sue@gloryfoodtruck.com
וואטסאפ: 86-15093205134

Hot Tags: עגלת טאקו, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטונאי, מותאם אישית, זול, מחיר, חיסכון בעלויות, למכירה, לידי

חקירה

You Might Also Like