עגלת וופלים

עגלת הוופלים המיועדת למכירת מיצי פירות וירקות טריים שהוכנו במקום, באמצעות מכבש מיץ ידני. כמו כן ניתן למכור חטיפים שונים.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

הצגת עגלת וופלים:

אלה שהיו בארצות הברית יודעים שיש עגלת וופלים ברחובות רבים בארצות הברית. יהיו כמה שולחנות וכיסאות לאורחים לשבת ליד משאיות האוכל. למרות שזה יהיה פשוט יחסית, האוכל שנמכר בעגלת הוופלים האלה עדיין טוב מאוד. רובם זה טעים ומושך מאוד. אמריקאים רבים אוכלים שלוש ארוחות ביום בעגלת הוופל ברחוב, וזה מספיק כדי לראות כמה חשובה עגלת הוופלים בארצות הברית.

רוב עגלת הוופל ברחובות ארצות הברית עמוסה מאוד, ויש הרבה סועדים מדי יום. בדיוק כמו משאית מזון זו למכור "עוף מטוגן", זה אהוב על זרים רבים. לא משנה איזו ארוחה זו, יהיו הרבה לקוחות. במיוחד לארוחת בוקר, יש לעתים קרובות תור. כולנו יודעים שמשאיות מזון אינן גדולות, ואין דרך למכור כל כך הרבה דברים. בדיוק כמו משאית המזון הזאת, היא מוכרת רק סוג של אוכל, כלוי, "וופלעוף מטוגן".

עבור אנשים רבים, עוף מטוגן וופלים הם שני מעדנים, אבל בארצות הברית, זה יכול להפוך למעדן אחד. הוופלים והעוף המטוגן בעגלת הוופלים הזו מיוצרים טריים. הוופל הזה עשוי מתערובת ביצים. כל מכונת הכנת וופלים היא 390 מעלות צלזיוס, וכל וופל הוא רק 9 שניות כדי להשלים, וזה מהר מאוד, כך הסועדים יכולים לאכול מזון בהקדם האפשרי.

Waffle cart

פרמטר עגלת וופל:

דגם:GL-FR350WD

L(cm)
W(cm)
H(cm)
מידות
350
200
215
מידות של סרגל גרירה
470
200
215
ממדי אריזה
370
210
230

חלקים סטנדרטיים של עגלת וופלים:

ברז מים, עם דוד מים חשמלי

כיורים כפולים

משאבת מים מיקרו 12V

מיכלי מים

מרים שקעים

שקעים חשמליים

אור (אור)

אורות אחוריים המציינים בלימה ופנה

Waffle cart (9)

דרך יצירת קשר עם עגלת וופלים:

דואר אלקטרוני:sue@gloryfoodtruck.com
וואטסאפ: 86-15093205134


Hot Tags: עגלת וופל, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטונאי, מותאם אישית, זול, מחיר, חיסכון בעלויות, למכירה, לידי

חקירה

You Might Also Like