אוכל טריילר מטבח

המטבח Food Trailer פשוט, אך יש בו קווים עשירים, וחלון המכירות הגדול בסגנון אירופי ניתן למכור במרחק אפס. העיצוב המרובע התלת מימדי של מטבח ה-Food Trailer מעניק תחושה של מטבח, אשר יותר בקנה אחד עם הסגנון של מטבח חטיף מזון טריילר. לא רק מטבח מזון טריילר יכול להיות מועבר בכל עת, בכל מקום, זה גם אינו דורש דמי שכירות יקרים ודמי ניקיון. מטבח המזון טריילר הוא פרויקט טוב ליזמים עצמאיים.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

גלורי יש היסטוריה של עשר שנים, לייצר משאיות מזון שונות, קיוסקים, עגלות נקניקיות, עגלות גלידה וכן הלאה. יכול להתאים אישית גדלים שונים, צבעים והופעות של מכוניות אוכל עבור לקוחות. אנא צרו איתנו קשר!

מטבח טריילר מזון תיאור המוצר:

המזון המיוצר על ידי מטבח קרוואנים מזון חשמלי הוא היגייני יחסית, אשר יכול לפתור את הביקוש של עובדי משרד רבים לקנות ארוחת בוקר. וההשקעה של מכונית אוכל ניידת חשמלית היא קטנה יחסית, כל כך הרבה אנשים מוכנים לקנות מטבח מזון טריילר כדי לפתוח עסק. במיוחד כאשר המגפה נגמרת, מספר גדול של אורחים יופיעו בתעשיית ההסעדה לקנות חטיפים. ואז בעלות על מטבח של "אוכל קרוון" תשיג לך הכנסה טובה!

food trailer kitchen

אז היום אסביר בקצרה את המערכות הפונקציונליות של מטבח המזון קרוואנים.

1. מערכת בקרה: יש תיבת בקרה על הקרקע, ויש שמאל, יד ימין, ריצה ועצור כפתורים על תיבת הבקרה, ואורות מחוון המתאים מסופקים.

2. מערכת מסגרת: מבנה מסגרת הלוח של המסגרת מורכב קורות אורכי, קורות צולבות לוחות פלדה. מבנה מסגרת לוח השלד "#" בנוי עם לוחות פלדה מונחים על משטח העבודה. הפרופילים ו לוחות הפלדה המשמשים תואמים לסטנדרטים הלאומיים המתאימים.

3. מערכת שידור: המנוע מניע את המפחית, משדר חשמל להתקן ההיפוך, ומנהיגה את הטבלה המסתובבת כדי לסובב. הרכיבים משולבים היטב עם הגוף הראשי. המנוע משתמש במנוע בלמים, רמת ההגנה היא IP44, ירמת הבידוד היא רמת E.

4. מערכת תיבת בקרה: תיבת הבקרה עשויה לוח פלדה, יפה ושימושי, עם טיפול נגד קורוזיה על פני השטח, עובי הגוף תיבת הוא לא פחות מ 2 מ"מ, יש ציוד פיפוג חום מעולה, יש אורות בדיקה שימושיים בתיבת הבקרה, מנעול הדלת הוא חזק ואמין

מטבח טריילר מזון פרמטר:

מודלGL-FS400RA
גודל400* 200* 230 ס"מ
גלגל
6 גלגלים קטנים
משקל
700 ק"ג
מאטריל (מאטריל)גיליון מגולוון
מערכת חשמליתמערכת הספק מלאה ותקע סטנדרטי בינלאומי

food trailer kitchen


אם אתה רוצה מכונת חטיפים אחרת עבור מטבח המזון שלך נגרר אתה יכול ליצור קשר עם מנהל המכירה שלנו. היא תיתן לך את הבחירה הטובה ביותר ותכנית עבורך עסקי קרוואנים מזון.

ציוד מטבח

וציוד בישול

* מכסה פליטה

* מאוורר פליטה

* כיריים: על פי בקשת הקונים

* תנור: על פי בקשת הקונים

* תנור קונבקציה: על ידי בקשת הקונים

* Chargrill: על ידי בקשת הקונים

* גריל שטוח: על פי בקשת הקונים

* מעשן ברביקיו: על פי בקשת הקונים

* פרייר(ים): על ידי בקשת הקונים

* בובה ציוד תה

* מכונת גלידהמטבח טריילר מזוןדרך ליצירת קשר:

דואר אלקטרוני:sue@gloryfoodtruck.com
וואטסאפ: 86-15093205134Hot Tags: מטבח קרוון מזון, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, הסיטונאי, מותאם אישית, זול, מחיר, חיסכון בעלויות, למכירה, לידי

חקירה

You Might Also Like