בורגר סל

בורגר קארט יכול להיות קל לזוז, אתה יכול לנוע בכל עת ובכל מקום, ולהחליף את השטח הזהוב עם עסקים טובים יותר.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

הקדמה עגלת המבורגר:

הוא באורך של כמעט 4 מטרים, רוחבו 2 מטרים, גובהו 2.3 מטרים ושוקל כ-750 ק"ג. ממרחק, זה נראה כמו קופסת ברזל גדולה ולחם ענק ארוך. לאחרונה, המפעל Greery השיקה כזה ענק, עבה הדמות שלה מראה טטריס צהוב לא יכול שלא להזכיר לאנשים את הדמויות ב "רובוטריקים". עוברי אורח צילמו ותהו.

בתוך עגלת ההמבורגרים, החלק הפנימי ביותר הוא אזור הקופאי. מקפיאים, מקררים, מכונות קפה, מיכלי אחסון קרח, טיגון, גריל, טיימר, מכסה מנוע טווח, כיור, מזגן... ציוד מטבח בסגנון זמין בקלות. ארבעה או חמישה אנשי צוות עומדים בתור ופועלים בצורה מסודרת. ישנם שני כיורים בעגלת ההמבורגרים, אחד לאחסון מים מתוקים והשני לניקוז שפכים. כל ייצור המזון משתמש בחשמל, ותפסת ההפצה נמצאת במרחק של פחות מעשרה מטרים מגוף הרכב.

המבורגרי הצ'יפס שנמכרים הם תפוחי אדמה טריים חתוכים וממטגנים באתר. הבשר בארוחה להגדיר חתימה סופר בשר בקר בורגר נלקח בשר בקר טרי עם יחס שומן-רזה של 8:2. יש בר סלטים בקירור בעגלת ההמבורגרים כדי לחתוך ולהתאים את הפירות והרוטבים הטריים של היום. מדי בוקר, הצוות יכין באתר מרכיבים על מנת להבטיח שהארוחות יהיו טריות וטעימות.

מפרט עגלת המבורגר:

דגם ודוגמניתGL-FS350 (GL-FS350)
מידות הגוףL350xW200xH215ס"מ
ממדים בטריילרL470xW200xH215ס"מ
גשריםזוגי

צמיגים

4 x 13C
כיורי מים2 יח'
משאבת מיני מים 12מחשב אחד
תיבת נתיך/הפסקהמחשב אחד
דלי מים2 x 15 ל'ל
שקעי חשמל6-8 יח'
שקעי הרמה ידניים4 יח'
תאורת LEDמחשב אחד על הגג
שולחן עבודה נירוסטהשני הצדדים

בורגר סל סלדג' תמונות מפורטות:

Burger Cart (4)

Burger Cart (3)

איש קשר :

דואר אלקטרוני:sue@gloryfoodtruck.com
וואטסאפ: 86-15093205134Hot Tags: עגלת המבורגרים, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטונאי, מותאם אישית, זול, מחיר, חיסכון בעלויות, למכירה, לידי

חקירה

You Might Also Like