קיוסק פופקורן

קיוסק פופקורן יכול להיות קל לתזוזה, אתה יכול לנוע בכל עת ובכל מקום, ולהחליף את השטח הזהוב עם עסקים טובים יותר.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

מפרט קיוסק פופקורן:

  • דגם : עגלת מזון GL-FR220D

  • גודל : L220xW160xH230ס"מ

  • משקל : 450kg

  • תצורה סטנדרטית : מערכת מחזור מים, מערכת חשמלית, שולחנות עבודה

  • צבע : מותאם אישית

  • ציוד :אופציונלי

Popcorn kiosk   

קיוסק פופקורן חלקים מפורטים:

popcorn kiosk (7)

popcorn kiosk (15)

שוק מכירת קיוסק פופקורן:

קיוסק אוכל הרחוב האמריקאי הפופולרי מוכר רק סוג אחד של אוכל. ייתכן שלא תוכל לאכול אותו אם תזמין מקום מראש. ניתן לראות דוכני מזון בפינות של אזורים כפריים או עירוניים. זה מאוד ברור לאנשים שלעתים קרובות הולכים לקניות. ויש כל כך הרבה דוכני אוכל ברחוב, שרובם מוכרים אוכל טעים. ניתן לראות תופעה זו לא משנה באיזו מדינה אתה גר. אבל אחרי שאמרתי את זה, קונים חטיפים, איזה סוג של אוכל אכלת בתדירות הגבוהה ביותר ברחוב?

כאשר אתה הולך ברחוב בארצות הברית, תוכלו לגלות כי יש משאיות מזון רבות ברחוב, ואת רוב האוכל נמכר הוא טעים מאוד. זה מאוד ברור לאנשים שלעתים קרובות לנסוע לארצות הברית. יש כמה כיסאות בקרון האוכל, וסועדים יכולים לשבת על הכיסאות לאכול אחרי שהם קונים אותם. למרות שהם נראים פשוטים מאוד, הם מאוד פשוטים.

בכל יום, עסקים יסיעו את השולחנות שלהם לרחוב כדי למכור אוכל, ובכל פעם שיש הרבה אוכל לקנות כאן, כמו קיוסק פופקורן קטן ישן זה, קיוסק פופקורן מוכר רק סוג אחד של אוכל, וסוג זה של אוכל הוא וופלים תירס. אני מאמין שרוב החברים שלי מעולם לא אכלו אוכל כזה. שמעתי שזה מריח ריחני מאוד וטעם טעים מאוד.

משוב קיוסק פופקורן:

Popcorn kiosk

דרך יצירת קשר של קיוסק פופקורן:

דואר אלקטרוני:sue@gloryfoodtruck.com
וואטסאפ: 86-15093205134Hot Tags: קיוסק פופקורן, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטונאי, מותאם אישית, זול, מחיר, חיסכון בעלויות, למכירה, לידי

חקירה

You Might Also Like