קיוסק קניון אוכל

1. קיוסק הקניון הוא רכב מותאם אישית המותאם אישית לאדם. זה לא יכול להיות מותאם אישית רק למראהו, אלא גם להתאמה אישית למכירת מוצרים על ידי 100 יזמים 2. הציוד מאובזר במלואו בקיוסק של קניון המזון, וניתן לשלוט על הציוד המתאים בהתאם לגודל הרכב. . הקיוסק בקניון מזון כולל התמחות ללא עישון וטיפול ללא אבק, מה שלא רק הופך את האוכל לאטרקטיבי יותר עבור הלקוחות לאחר ייצורו. זה גם מבטיח ניקיון. 3. קיוסק בקניון אוכל יכול להיות קל להעביר, אתה יכול לנוע בכל מקום ובכל מקום ולהחליף את שטח הזהב בעסק טוב יותר.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

מבוא מוצר קיוסק בקניון מזון:

מה הסיכוי לקיוסק של קניון המזון בשוק הסיני?

לקוחות רבים סגורים בבית כשהם מושפעים ממצב המגיפה בחו"ל. אבל אחרי שהמגיפה תסתיים, לרוב האנשים יהיה קרנבל! ואז הקיוסק של קניון האוכל יהיה מכשיר טוב למכירת חטיפים! הסיכויים לקיוסק מזון בקניון ברחבי העולם הם רחבים מאוד. הקיוסק של קניון המזון נותן משחק מלא ליתרונותיהם בתפעול גמיש ופרננס חזק. כל קיוסק בקניון מזון מצויד בשילוב מוצרים ממוקד יותר, כמו למשל "שילוב החטיפים המשביע" עבור אוכלוסיית המובייל; "שילוב חטיפי הבטן המלא" לתלמידים. "תמהיל מוצרי הצריכה המשפחתית" בשוק הירקות; "תמהיל צריכת המומחיות" לאטרקציות תיירותיות; ותערובות המוצרים השונות לארוחת בוקר, ארוחת ערב ושיווק מדויק הפכו את הקיוסק של קניון המזון ליותר פרואקטיבי מאשר חטיפים קבועים מבחינת התפעול. מה הסיכוי להצטרף לקיוסק בקניון האוכל? אוכל טוב. בקיוסק של קניון האוכל יש מגוון רחב של מנות, כך שתוכלו להרוויח לאן שתגיעו!

ציור עיצוב קיוסק בקניון אוכל:

לא משנה איזו בקשה הלקוח יגיש, קיוסק קניון המזון שלנו יכול להפוך את תוכנית העיצוב הסופית שלקוחות יבחרו בהתאם לקונספט העיצובי שלכם. אם ללקוח אין מושג, אתה יכול לומר ישירות ליועץ המכירות שלנו, צוות העיצוב שלנו יכול לספק יותר מעשרה סוגים של אפשרויות קיוסק בקניון מזון שתוכלו לבחור עבורכם. בין אם זה ברביקיו, תה חלב או המבורגרים אחרים, נקניקיות וחטיפים אחרים, הקיוסק של קניון האוכל שלנו יכול להשיג!

food mall kiosk (2)

פרמטר קיוסק בקניון מזון :

1. דגם: YT-FC290A
2. גודל: 290 * 200 * 220 ס"מ

3. משקל: 700 ק"ג
4. גלגל: 6 גלגלים קטנים
ציוד פנימי: ציוד תה בועות (מכונת פרוקטוזה, מכונת אספרסו, שייקר חלב וכו ')
6. חומר המקרה: סדין מגולוון

קיוסק בקניון האוכל תמונה מפורטת:

food mall kiosk

food mall kiosk

אם אתה מעוניין בקיוסק בקניון המזון שלנו, צור קשר עם מנהל המכירה.

קיוסק קניון אוכל דרך יצירת קשר:

דוא"ל: sue@gloryfoodtruck.com
Whatsapp: 86-15093205134

Hot Tags: קיוסק קניון מזון, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטונאות, בהתאמה אישית, זול, מחיר, חיסכון בעלויות, למכירה

חקירה

You Might Also Like