מכונית מזון חשמלי

מכונית מזון חשמלי הוא דגם BT400L.Its שלנו גודל L400xW200xH230cm גודל, aboutL13.1'xW6.6xx7.5'It הוא עם חומרים פיברגלס, מה שהופך את העגלה נראה מגניב מאוד.הוא מתאים 3-4 אנשים עובדים בפנים.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

יישום המוצר

פרוייקט השקעות חדש, אתה יכול לשים כל מיני ציוד שאתה צריך בפנים. ולהזיז את הקרוואן מזון כדי להתחיל את העסק שלך. אתה יכול לשים את הקרוואן ברחוב, חוף, פארק, צד או משק. גם משאית מזון זה יכול להיות נהיגה חשמלי.זה פופולרי מאוד בכל רחבי העולם.

פרמטר בסיסי

דגם

GL-BT400L

ממדים

L400xW210xH230cm

משקל

2000kg

הקלד

טריילר

Windows

8 יח '(ניתן לפתוח בנפרד)

מתקן לתיקים

אופציונאלי

שולחן עבודה

שני הצדדים

ציוד סטנדרטי

1. גלגל: סרן כפול

צמיגים: מכסה הצמיג 4 × 13C מחדיר את הגוף

2.Drawbar: drawbar טרקטור עם הכדור בטיחות צימוד בראש

3.Chassis: אינטגרלי מסגרת פלדה מרכיבי ההשעיה מטופלים עם ציפוי מגן חלודה עמיד.

4.Body: ריתוך צינור רבוע, מעוטר קיר מתכת חיצוני, קצף בידוד ביניים, קיר פנימי נירוסטה, שני חלונות מוכרים, פתח אוורור אחד ודלת בצד השני של שולחנות עבודה window.some ומדפים קשורים, מזומנים עסקיים אחד תיבה, זווית גבוהה זנב אור מערכת אות.

5.Flooring: ריצוף שאינו מחליק (אלומיניום) עם ניקוז, קל לנקות.

6. אביזרים חשמליים: מכשיר תאורה (2 לשלב מנורות עם מתג אחד on / off, 3 מנורות הקרנה עם מתג אחד on / off), 4 שקעים אוניברסליים, מושל מתח, נתיך / תיבת חיבור וכבלים חיצוניים זמינים.

7.Water מחזור המערכת: כיור כפול עם ברזים מים חמים וקרים, מיכל מים טריים, מיכל מים לבזבז, משאבת מים 12V מיני, סוללה 12V, on /

8.The ואן צבעים: אדום, צהוב, כתום, כחול כהה, ירוק.

תמונות מראה

תמונות מפורטותHot Tags: מכונית מזון חשמלי, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, הסיטונאי, מותאם אישית, זול, מחיר, עלות חיסכון, למכירה

חקירה

You Might Also Like