מכונת אוזון

התפקיד העיקרי של מכונת האוזון הוא עיקור וחיטוי, כך שניתן יהיה לטהר עוד יותר את האוויר הפנימי. גודל קטן ומשקל קל הופכים אותו מתאים לשימוש ביתי, מלון, ורכב. מכונה אוזון נקראת גם מחוללי חמצן רב תפקודיים. טכנולוגיית מחולל האוזון מאמצת אוויר מיונן בלחץ גבוה בתדירות גבוהה בכדי לייצר כמות גדולה של חמצן פעיל לעיקור וחיטוי יעילים, ומביאה בריאות וכיף לאנשים בכל ההיבטים.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

פרמטר מכונת אוזון :

דוגמניתמערכת ההפעלה GL 28
כוח250W
פלט אוזון28g/h
גודל200 x 180 x 140 מ"מ
משקל
3 ק"ג

דרך עבודה של מכונת אוזון:

מחולל פריקת מתח גבוה: בפעולה של שדה חשמלי במתח גבוה הנוצר על ידי זרם בתדר גבוה בתדר מסוים, המולקולות המצטברות בשדה החשמלי וסביבתו עוברות תגובה כימית ליצירת אוזון תחת פעולת ה שדה חשמלי. סוג זה של טכנולוגיית מחולל חמצן אוסטרית הוא יחסית בוגר ויציב מההתקנה. היתרון של אורך חיים ארוך ופלט גדול הוא ביתי יחסית, ולכן הוא נמצא בשימוש נרחב. מרבית העסקים בעולם ומחוצה לו משתמשים בגנרטור אוזון מסוג זה, והשוק גדול יחסית.

מכונה אוזון מכונה:

מעקרי אוזון משתמשים בחמצן או באוויר כמקור האוויר. לאחר טיפול וטיהור כמו דחיסה, עיבוי, סינון וייבוש, האוויר נכנס לצינור הפריקה בלחץ גבוה. בסביבת פריקת הלחץ הגבוה, כמה מולקולות חמצן באוויר נרגשות להתפרק לאטומי חמצן אטומים משתלבים עם אטומי חמצן (או אטומי חמצן ומולקולות חמצן) ליצירת אוזון. לתמיסה מימית האוזון הנוצרת על ידי ערבוב של אוזון ומים השפעה חיידקית חזקה. זה יכול להרוג במהירות וברחבה מגוון של מיקרואורגניזמים וחיידקים פתוגניים. כאשר ריכוזו מגיע ל 2 מ"ג / ל"ל, הוא יכול לפעול במשך 1 דקות להסרת E. coli וזהב. נהרגים סטפילוקוקוס אאורוס, נבגים של חיידקים, אספרגילוס ניגר, שמרים ומיקרואורגניזמים אחרים. בייצור בפועל, ריכוז מי האוזון צריך להיות מעל 0. 5 מ"ג / ל"ל, אחרת לא יובטח להרוג את המיקרואורגניזמים שנותרו על חומר האריזה, מה שעלול לגרום לתוצאה שכזו: כאשר מכניסים את המוצר לאחסון לבדיקה, עקב ההשפעה הבקטריוסטטית של אוזון בריכוז נמוך. קצב הגילוי של חיידקים חיים הוא נמוך, אך לאחר שבוע, עקב צמיחתם והתרבותם של חיידקים, קצב הגילוי במהלך בדיקה חוזרת עשוי להיות גבוה.

Ozone Machine

מכונת אוזון בשימוש נרחב ל:

Ozone Machine01

דרך יצירת קשר:

אימייל:sue@gloryfoodtruck.com
Whatsapp: 86-15093205134

Hot Tags: מכונת אוזון, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטונאות, בהתאמה אישית, זולה, מחיר, חיסכון בעלויות, למכירה

חקירה

You Might Also Like