אוזון דיסהקטור

הפונקציה העיקרית של מחטא האוזון היא לחטא ולחטא, כך שהאוויר המקורה יכול להיות מטוהר עוד יותר. בגודל קטן ובמשקל קל הופכים אותו למתאים לבית, למלון ולשימוש ברכב. מחטא האוזון מכונה גם גנרטורים חמצן רב תפקודי. האוזון הטכנולוגיה בתחום דיסגיקטור מאמצת אוויר בתדר גבוה שאינו מיועד בתדירות גבוהה להפקת כמות גדולה של חמצן פעיל לעיקור יעיל וחיטוי, הבאת בריאות וכיף לאנשים בכל ההיבטים.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

סוגים שונים של מחטא האוזון בעלי חיים שונים, ותדרי שימוש שונים ישפיעו גם על תוחלת החיים של האוזון מחטא. לדוגמה, תוחלת החיים של האוזון בצינור זכוכית מחטא הוא כ 1,000 שעות. עם 2 שעות בשבוע, תוחלת החיים יכולה להיות עד כמה שנים, כך מחטא האוזון הוא עדיין עמיד יחסית. בנוסף, שימוש נאות ותחזוקה בזמן יהיה להאריך את החיים של האוזון מחטא.

בין אם מדובר בצינור זכוכית או בשפופרת אמייל, ישנה אפשרות להתמוטטות. למרות שהוא אינו חורג מחיי השירות המסומנים, עדיין יש סיכון להתמוטטות. ניתן להבטיח רק את איכות הצינור הקרמי עם האוזון, שאורכת 5 שנים. לא יהיו כל בעיות, כל עוד אספקת החשמל אינה מקולקלת, הצינורית בדרך כלל אינה מקולקלת. כך שאיכותו תלויה בעיקר בחומר. בנוסף, אם הפנימי של ארון החיטוי הוא גנרטור האוזון סוג צלחת, היציבות שלה יכול להיות טוב יותר. לדוגמה, אם מדובר בצלחת קרמית, החיים ארוכים יחסית. זה לא בעיה להשתמש בו לכמה שנים.


האוזון מחטא את עקרון העבודה:

1. חזק, רעש נמוך, נייד, קל, תחזוקה קלה

2. ניצול הקורונה באמצעות שינוי טכנולוגיה האוזון פיתח

3. מפזר חום להפחתת החום על צלחת האוזון

4. כל הטרמינל הפנימי הם פלדת אל-חלד, חזרה מסנן הוא נירוסטה מדי

5. פלסטיק להגן על התיבה עבור טיימר ולעבור, יותר אמין

6. החמצון גבוהה המופעל ב קומפקטי. קל, מחוספס, ופשוט עיצוב

7. חלקים אלקטרוניים באיכות גבוהה, המאוורר המפורט CE.


האוזון דיסהקטור מחטא:

שם המוצר
מכונת אוזון
נ. ב.
1.65 ק ג
ודל
GL-L10
G. W
2 ק ג
פלט
10g/h
גודל מכונה
20 * 16 * 18CM מ
חומר
נירוסטה
גודל אריזה
22 * 18 * 20 ס מ

ozone disinfector (1)

ozone disinfector (30)

מחטא האוזון מפעל פעולה:

Ozone Disinfector

הדרך ליצירת קשר:

דוא לsue@gloryfoodtruck.com
כיצד לעשות זאת: 86-15093205134Hot Tags: מחטא האוזון, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטונאות, מותאם אישית, זול, מחיר, החיסכון בעלויות, למכירה

חקירה

You Might Also Like