תעלת מעקר חיטוי

תעלת מעקר החיטוי משמשת לעיקור חפצים, כמו אנשים, חיות מחמד, סחורה וכן הלאה, המועברים דרך הכניסה למרחבים הציבוריים כאשר מתרחשים אירועי בריאות חירום בציבור, ולגילוי ללא מגע של טמפרטורת הגוף על ידי אנשי הצוות. . זה פשוט, בטוח, אינטואיטיבי ומדויק לקבוע אם יש טמפרטורת גוף לא תקינה באנשי הצוות. לתנאים חריגים (טמפרטורה גבוהה מהטמפרטורה שנקבעה) יש אזעקה קולית ואינם יכולים לעבור דרך ערוץ החיטוי למדידת הטמפרטורה. תפעול הציוד נמצא בשליטה חכמה ללא כוח אדם מיוחד. באמצעות ערוץ מעקר מדעי וחיטוי אנו יכולים לחזק את הביטחון שלנו במלחמה במגיפה ולעזור לחברינו באירופה ובארצות הברית להילחם במגיפה.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

תעלת מעקר חיטוי


מבוא ערוץ מעקר חיטוי מבוא:


מכונת חיטוי ספריי קולי מאמצת טכנולוגיית הרס קולי, תנודה אלקטרונית בתדר יתר (תדר התנודה הוא 1.7 מגהרץ, העולה על שמיעה אנושית)


טווח תחושה, לא פוגע בבעלי חיים אנושיים), באמצעות התהודה בתדירות הגבוהה של הסרט המרסס, הסוכן נזרק משטח המים כדי לייצר ערפל מים זורם באופן טבעי, וחומרי החיטון מועתקים לחלקיקי ערפל עדינים של 1- קוטר 10 מיקרון ריססו אותו לחלל החיטוי הנדרש בכדי להשיג את ההשפעה של הרג חיידקים מוטסים ומיקרואורגניזמים פתוגניים. בהשוואה לשיטות החיטוי הקיימות כמו קרן אולטרה סגולה וחיטוי פורבלין, השפעות העיקור על גוף האדם שופרו ומשופרות משמעותית. זה בדרך כלל מיושם על חיטוי אוויר, דאודוריזציה, ומקומות ציבוריים אחרים במוסדות רפואיים, מזון, תרופות, הסגר, ניסויים מדעיים למניעת מגיפה, תחבורה ציבורית, סופרמרקטים וחדרי המתנה. חומרי חיטוי / דאודורנטים הם בעיקר חומרים פעילים ביולוגית המופקים מצמחים או ממיקרואורגניזמים, שיכולים לנטרל לחלוטין מולקולות מזהמות ובכך לשלוט ביעילות על מקור הזיהום.


פרמטר ערוץ מעקר חיטוי:

הספק: 750W

שיטת חיטוי ידנית: חומר חיטוי חד פעמי מסוג ספריי אינדוקציה

גודל ערוץ פנימי: 2220 * 1100 * 1950 מ"מ

אורך שטח כביסה ביד: 640 מ"מ

אורך ריסוס חיטוי: 1160 מ"מ

שיטת ערפל: ריסוס קולי

יעילות ריסוס: 3-6 KG / H

זמן המתנה לחיטוי ריסוס: 5-15 שניות

יכולת חיטוי: 20 ל '

סוג חיטוי: תמיסה מדוללת 100-400PM פחמן דו חמצני, 200PPM

תמיסה מדוללת של חומצה היפוקסית

גודל: 1220 * 2220 * 2400 מ"מ

גודל מקופל: 1100 * 1900 * 2400 מ"מ

משקל: 180 ק"ג


תכונת ערוץ מעקר חיטוי:

1. כמות הערפל גדולה. מבין הדגמים המשתמשים בערפל ובחיטוי קולי, דגם זה הוא בעל נפח ערפל של 18 ק"ג לעומת מוצרים של חברות אחרות. הציוד המשופר מצויד ב -4 ויברטורי צלחות גל קוליות בכדי להבטיח את כמות הערפל תחילה, ו -7 מאווררי ערפל מבטיחים את כמות הערפל.

2. התקנה נוחה ותפעול פשוט, מידת הנוחות זהה להתקנת מזגן ביתי. ניתן להתקין אותו על ידי קידוח חורים בקיר, וזה גם נוח מאוד לפרק ולהזיז את המכונה. רק וודא שיש חיטוי בתיבת התרופות.

3. המודל יפה, דומה למזגן, הקולב העיקרי הוא עיצוב מפוצל, גוף הנירוסטה, הגוף נצבע על ידי תהליך ריסוס, כך שהמכונה כולה יפה יותר ועמידה בפני קורוזיה. השימוש הכולל בעיצוב יעיל, יפהפה חזותית.

4. חיטוי חובה. כאשר אדם נכנס לתעלה, מערכת הבקרה האוטומטית של ציוד חיטוי כוח האדם תסגור את הדלת ותינעל אותה אוטומטית. לאחר שנגמר זמן החיטוי הכפוי, הוא ייפתח אוטומטית, יחסל את החיטוי ויחסל את יחסי האנוש.

5. חלקיקי הערפל הם 1-10 מיקרון, וזה שונה מטכנולוגיית חיטוי התרסיס המסורתית. לחלקיקי הערפל הזעירים אין תחושה של גשם, מה שמבטיח כי החיטוי והאוויר מתערבבים במלואם, כך שמולקולות החיטוי יכולות להרוג חיידקים ב -360 מעלות ללא זווית מתה. וירוסים מבטיחים את יסודיות החיטוי.

Disinfection Sterilizer Channel

ערוץ חיטוידרך יצירת קשר:

אימייל:sue@gloryfoodtruck.com
Whatsapp: 86-15093205134

Hot Tags: תעלת מעקר חיטוי, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטונאי, מותאם אישית, זול, מחיר, חיסכון בעלויות, למכירה, קרוב אלי

חקירה

You Might Also Like