ערוץ עיקור וסירוס לחיטוי

המניעה והשליטה של מגיפת דלקת הריאות של זיהום הקורואווירוס החדש היא בתקופה קריטית. הערוץ האוטומטי לחיטוי עיקור מספק נוחות רבה לטיפול במניעת ובקרה, ואינו דורש מגע מופרז של אנשי צוות. הצוות להישאר בערוץ עיקור חיטוי עבור כ 60 שניות יכול להשיג את ההשפעה של חיטוי הגוף. עבור ארגונים ובתי ספר שעומדים לחדש את העבודה והייצור, ערוץ עיקור חיטוי הם הכרחי מאוד!
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

מבוא לחיטוי ערוץ עיקור:


ערוץ עיקור וסירוס לחיטוי יתרונות

1. התקנה נוחה, מידת הנוחות זהה להתקנת מזגן בבית.

2. כמות הערפל גדולה. בין הדגמים העושים שימוש עיקור בערפל אולטרסאונד, מודל זה יש נפח ערפל של 18 ק"ג לעומת מוצרים של חברות אחרות.

3. המודל יפה, העיצוב הכולל הוא יעיל, ויזואלי יפה.

4. חלקיקי הערפל הם 10 מיקרון, אין גשם והתרסיס הוא כמו אדי מים.

5. עיקור בחובה. כאשר אדם נכנס לערוץ, מערכת הבקרה האוטומטית תסגור את הדלת ותנעל אותה באופן אוטומטי. לאחר שזמן העיקור הנכפה מסתיים, הדלת תיפתח באופן אוטומטי. העיקור הושלם והיחסים האנושיים מסולקים.

6. ניהול נוח, זמן החיטוי ניתן להגדיר בעצמך.

7. אין אזור לעיוורים האינדוקציה, אזור אינדוקציה הוא עד 5 מטרים, ו חיטוי תרסיס חד הדרך ניתן להגדיר, אזור אינדוקציה רחב, והוא יכול להיות מכוסה לחלוטין באזורים העליונים, התיכונה והתחתונים של משק הבית, ואין אזור לעיוורים האינדוקציה.

8. תחזוקה קלה: אין ללבוש חלקים. (נתמקד בכל החלקים שקל ללבוש במקום אחד-לוח האם. כאשר למחשב יש בעיה לאחר מספר שנים של שימוש, החלפת לוח האם יכולה לפתור את כל הבעיות.)

9. עיצוב מבנה מפוצל, המארח לא צריך להיות ממוקם בערוץ, כדי למנוע את הנזק שנגרם על ידי סביבת לחות ארוכת טווח למעגל.

10. האוויר המקורה של מכונת הערפל משתנה, ואת האוויר המקורה במחזור משמש. גם עבור מכונות עם אותה כמות של ערפל, אפקט הערפל של מכונה זו הוא טוב יותר.

Disinfection Sterilization channel

ערוץ עיקור וסירוס לחיטוי המלצות התקנה:

1. מומלץ לאזור תעלת החיטוי להיות בטווח של 30 מ"ר, כאשר התקן אינו עולה על 20 מטרים רבועים.

2. כאשר יש חיבור לחדר מחוץ לדלת הכניסה, ניתן לפתוח את הדלת כלפי חוץ

3. חומר הדלת מומלץ להשתמש בסגסוגת אלומיניום.


במהלך הנגיף החדש, לא רק צריך לשים לב לחיטוי במקומות ציבוריים, אלא גם חיטוי ועיקור בבית. החברה שלנו מספקת מטהרי האוזון, גנרטורים אוזון, UV אנטי וירוס חבילות, לוחות האוזון, וכו '.

היקף היישום של גנרטור האוזון:

מקומות ציבוריים: ארכיונים, ספריות, בתי מלון, מסעדות, חנויות מספרים, מקומות בילוי, שירותים וחיטוי מקורה וטיהור אוויר, ועוד, יש השפעות חיטוי ועיקור על ארכיונים, ספרים, מסמכים, כלים ואספקה אחרים.

בתי חולים, מפעלים פרמצבטיים: חדרי הלבשה, מעבדות, חדרי ניתוח, מחלקות, חדרי הכנה, כלים כירורגיים, בידוד, סדנאות סטריליות ומקומות סטריליים אחרים. זהו עוזר מוסמך עבור מפעלים פרמצבטיים, מפעלי מזון בריאות, ובתי חולים עבור הסמכה סטנדרטית GMP, חיטוי ועיקור, וטיהור אוויר.

תעשיית המזון והמשקאות: חיטוי ועיקור של סדנאות, חדרים נקיים, שינוי חדרים, מחסנים וציוד ייצור, וכו ', היא ערבות רבת עוצמה עבור רוב מפעלי מזון לייצר תקני HACCP, לטהר את האוויר, לחטא ולחטא.

ozone generator machine

תעלת חיטויהדרך ליצירת קשר:

דואר אלקטרוני:sue@gloryfoodtruck.com
כיצד לעשות זאת: 86-15093205134

Hot Tags: חיטוי ערוץ עיקור, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטוני, מותאם אישית, זול, מחיר, החיסכון בעלויות, למכירה, בקרבתי

חקירה

You Might Also Like