ערוץ חיטוי

תעלת החיטוי משמשת לעיקור חפצים, כמו אנשים, חיות מחמד, סחורה וכן הלאה, המועברים דרך הכניסה למרחבים ציבוריים כאשר מתרחשים אירועי בריאות חירום בציבור, ולאיתור ללא מגע של טמפרטורת הגוף על ידי אנשי הצוות. זה פשוט, בטוח, אינטואיטיבי ומדויק לקבוע אם יש טמפרטורת גוף לא תקינה באנשי הצוות. לתנאים חריגים (טמפרטורה גבוהה מהטמפרטורה שנקבעה) יש אזעקה קולית ואינם יכולים לעבור דרך ערוץ החיטוי למדידת הטמפרטורה. תפעול הציוד נמצא בשליטה חכמה ללא כוח אדם מיוחד. באמצעות אפיק מדעי וחיטוי, אנו יכולים לחזק את ביטחוננו במלחמה במגיפה ולעזור לחברינו באירופה ובארצות הברית להילחם במגיפה.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

תכונת ערוץ חיטוי:

1. ניתן להשתמש בתעלת חיטוי ללא מגע וגילוי מהיר של חום גוף האדם. דיוק מדידת הטמפרטורה יכול להגיע ל - 0.5 בטמפרטורת החדר;

2. במקביל למדידת הטמפרטורה, על צוות העובדים לבצע שטיפת ידיים וחיטוי כדי להפחית את הסיכון למגע בין הצוות לחשודים נגועים;

3. אזעקת חום לשיפור הבטיחות בשימוש הציבורי;

4. הוא גמיש וניתן להזזה, משפר את קצב השימוש החוזר ונוח לאחסון.

מבוא ערוץ חיטוי:

המוצר מיועד לאזורים מאוכלסים בצפיפות, תוך אימוץ תפיסת העיצוב המשולבת, המשמשת למדידת טמפרטורה מהירה בחוץ או מקורה, אזעקת טמפרטורה גבוהה, מעקר יד אינדוקטיבי ותיבת חלוקת מסכה ניתן להציב בתעלה, שיכולה לפתור את הבעיה של טעות אקדח למדידת טמפרטורה גדולה, הדורשת מספר גדול של כוח אדם המוצב בדלת, והכרחי למניעת מגיפה.
Disinfection channel

פרמטר ערוץ חיטוי:

הספק: 350W

מרחק גילוי: 10-30 ס"מ

זמן גילוי: מיידי

אזור מדידת טמפרטורה: המצח, הצד הפנימי של שורש כף היד

שיטת איתור: אינפרא אדום

דיוק צדדי: פלוס מינוס 0.5 מעלות צלזיוס

שיטת חיטוי ידיים: חומר חיטוי חד פעמי מסוג ספריי אינדוקציה

גודל: 600 * 1200 * 2400 מ"מ

משקל: 80 ק"ג

Disinfection channel

מוצר מיושם:

אוזון הוא חמצון חזק ויכול להרוג במהירות חיידקים באוויר בקונטרציה מסוימת. אין שאריות רעילות, לא ייווצר זיהום משני, ואופיו הכימי הוא בפרט, המכונה" החמצון וחומרי החיטוי הנקיים ביותר, קל לנשיאה. 20g-50g-60g הוא טיימר מחזור (הגדרת 0-99 שעות, אך מומלץ לא לקבוע יותר מחמש שעות בכל פעם. באפשרותך להגדיר שהוא יפעל למשך שעתיים, לכבות למשך 5 דקות ואז לרוץ למשך שעתיים שעתיים.) 30g-40g הוא דגם תזמון מכני (0-60 דקות ספירה לאחור), כבל חשמל זיגזג של מוצר אחיד, עם הגנת חוט קרקע.

Disinfection channel

Disinfection channel

בין אם מדובר בבית ספר, בית חולים, חדר שינה, מסעדה, חיית מחמד או גן ילדים, תעלות החיטוי ומכונות האוזון שלנו יכולות לעזור לעקר במהירות ולהסלק חיידקים. נכון לעכשיו, מספר האנשים שנדבקו במגיפה בארצות הברית ובמדינות רבות באירופה עדיין הולך וגדל, אך רבים מאיתנו צריכים לחדש את העבודה ולחדש את הייצור. על מנת להבטיח את בריאותם ובטיחותם של העובדים, אנא צרו קשר לרכישת תעלות חיטוי ומכונות אוזון!


ערוץ חיטוידרך יצירת קשר:

אימייל:sue@gloryfoodtruck.com
Whatsapp: 86-15093205134

Hot Tags: ערוץ חיטוי, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטונאי, מותאם אישית, זול, מחיר, חיסכון בעלויות, למכירה, קרוב אלי

חקירה

You Might Also Like