מכונת הערוץ לחיטוי

מכונת ערוץ החיטוי משמשת לחיטוי החפצים, כגון אנשים, חיות מחמד, סחורות וכדומה, העוברות דרך הכניסה לחללים ציבוריים, כאשר מתרחשים אירועי חירום בריאות הציבור, וללא יצירת קשר עם טמפרטורת הגוף על ידי העובדים. זה פשוט, בטוח, אינטואיטיבי ומדויק כדי לקבוע אם יש טמפרטורת גוף נורמלי בכוח אדם. מצבים חריגים (טמפרטורה גבוהה יותר מאשר הטמפרטורה set) יש אזעקה קולית לא יכול לעבור דרך הטמפרטורה מדידת מדידה תעלת חיטוי. מבצע הציוד נמצא תחת שליטה. נבונה ללא כוח אדם מיוחד באמצעות מכונת הערוץ המדעית וחיטוי, אנו יכולים לחזק את הביטחון שלנו בלחימה במגיפה ולעזור לחברינו באירופה ובארצות הברית להילחם במגפה.
שוחח עכשיו

פרטי המוצר

מכונת הערוץ לחיטוי


מחשב ערוץ חיטוי פונקציות ותכונות:


1. פירוק מהיר; כאשר יש מצב חירום מגיפה, זה יכול להיות מותקן במהירות על כל כביש בכניסה ויציאה של אזור מגיפה בתוך שעה אחת.

2. חיטוי מהיר; ריסוס התרופה בתוך 2 שניות לאחר התחלת, אשר יכול לחטא במהירות ובאופן שווה את הרכב בכל הכיוונים.

3. חיטוי אינטליגנטי; להתקין מערכת בקרה חדשה, כאשר הרכב עובר, ציוד חיטוי מופעל באופן אוטומטי; כיבוי אוטומטי לאחר השלמת החיטוי.

4. זה יכול בחוכמה להבדיל את הכיוון של נהיגה להגדיר חיטוי פנימה והחוצה חיטוי, הצלת החיטוי.

5. מוסתר מערכת מסנן מיוחד כדי להבטיח כי הזרבובית אינו חסום בקלות.

6. העיצוב האינטליגנטי של מערכת המים והרפואה האוטומטית מבטל את הטרחה של מים תכופים והוספת תרופות, ואת כמות התרופה ניתן להגדיר על ידי עצמו.

7. העדר מערכת אזעקה של סמים, חוסר חיטוי יכול לפלוט צליל אזעקה, המבקשת להוסיף חיטוי.

8. זרבובית מיוחדת עבור הקוטב, עיצוב מיוחד, להגדיל את שטח העבודה האפקטיבי, לשמור את כמות החיטוי בשימוש, ולשפר מאוד את אפקט החיטוי. 9. זרבובית הריסוס כלפי מעלה מותקן על הקרקע כדי להשיג חיטוי כדי להשיג כיווני תלת מימדי ואין זווית מת.

10. כל מכונת נירוסטה ורכיבים תרסיס, יחד עם מעוצב באופן מקצועי פונקציות נגד קורוזיה, להאריך את חיי המכונה.

11. הפונקציה נגד הקפאת ניתן לבחור על פי האזור של המשתמש, כך גם החורף עובד כרגיל.

Disinfection Channel Machine  (6)


מחשב ערוץ חיטוי פרמטר:

כוח: 750 ואט

חיטוי יד שיטה: השראה סוג תרסיס חיטוי חד פעמי

גודל ערוץ פנימי: 2220 * 1100 * 1950 מ"מ

אורך אזור רחיצת הידיים: 640mm

תרסיס חיטוי אורך שטח: 1160mm

שיטת ערפל: האטוזציה אולטראסאונד

יעילות תרסיס: 3-6KG/H

חיטוי תרסיס זמן המתנה: 5-15s

קיבולת חיטוי: 20L

סוג חיטוי: 100-400PM פחמן דו חמצני מדולל פתרון, 200PPM

חומצה ארוי מדולל בתמיסה

גודל: 1220 * 2220 * 2400mm

גודל מקופל: 1100 * 1900 * 2400mm

משקל: 180 ק"ג


ערוץ חיטוי מכונה האפליקציה פעולה:

אולטראסוניותמכונת הערוץ לחיטוימשמשים רבות לצורך לחות, חיטוי וערפול, כגון: חווהמכונת הערוץ לחיטוי, עטיםמכונת הערוץ לחיטוי, כוח אדםמכונת הערוץ לחיטוי, מקומות ציבורייםמכונת הערוץ לחיטויומקרר. מכונה זו היא רבת עוצמה, להוסיף באופן אוטומטי רפואה ומים, ללא כל רעש, כמות גדולה של האטוזציה, אפקט האטווניזציה טוב, פעולה יציבה, עם אינדוקציה אוטומטית ותפקוד אינדוקציה ידני, ביצועים גבוהים בעלות, מחשב זה משתמש בגוף נירוסטה, עבודה טובה, מבנה סביר, נוח מאוד להתקין, מצויד בספק כוח סביר


שאלות נפוצות

1. האם אתה יצרן או סוחר?

אנחנו יצרן, יש לנו מפעל משלו ב-ג'ג'יאנג, יש לנו מחלקה עצמאית לרכישת, ייצור, עיבוד, בדיקות, אריזה, אחסון, והובלה, להאמין הצוות שלנו הוא הצוות הטוב ביותר בסין.

 

2. האם אתה מוכר את האביזרים עבור מוצרים?

כן. יש לנו להתאים את החלקים עבור ציוד הבדיקה שלנו. אם המכונות שלנו נזקים באש, הצפת מים, רעידות אדמה, חוסר יציבות של כוח ואסונות טבע אחרים, אנחנו מוכנים אספקה להתאים חלקים עם המחיר הנמוך ביותר עבורך.

 

3. מה לגבי מדיניות אחרי-המכירות שלך?

הלקוח הראשון הוא. העיקרון שלנו תמיד כל המוצרים שלנו אחריות נורמלית הוא 12months. אנו מעניקים הדרכה בנוגע לבעיות יומיומיות ולגבי וידאו. אם מוצרים מסיביים מתרחשים בעיות איכות גדולות. הטכנולוגיה וההנדסה שלנו תומכים בשירות בחו ל.

 

4.Do אתה מקבל לוגו לקוח ומותאם אישית?

אנו מקבלים סוגים של התאמה אישית ולוגו של כל המוצרים שלנו עבור לקוחותמכונת הערוץ לחיטויהדרך ליצירת קשר:

דואר אלקטרוני:sue@gloryfoodtruck.com
כיצד לעשות זאת: 86-15093205134

Hot Tags: מכונת הערוץ חיטוי, סין, ספקים, ייצור, עיצוב, סיטונאות, מותאם אישית, זול, מחיר, החיסכון בעלויות, למכירה, בקרבתי

חקירה

You Might Also Like